20

Študentský Cech Strojárov

0
Herkules
počet ludí v posilňovni
Partneri
Čo nás čaká
3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

TLAČTE už dnes na internáte Mladá Garda!
Určite každý poznáte ten pocit, kedy treba niečo rýchlo vytlačiť a žiadna tlačiareň po blízku nie je k dispozícií. Samozrejme zbehnem za kamarátom, kamarátkou o izbu ďalej ale akurát nie su na internáte alebo sa im minul toner. Preto si veľa krát musíš ráno privstať a pred hodinou sa zastaviť v nejakom copy-centre. Ani to ale vždy nie je najlepšie riešenie, pretože tam býva veľa ľudí a ide to pomaly.
Preto sme sa rozhodli už dávnejšie priniesť na internát Mladá Garda niečo nové. Ako najnovšiu službu pre študentov sme si pripravili samoobslužný automat, ktorý je umiestnený pri vrátnici. Bude k dispozícií nonstop 24 hodín denne, 365 dní v roku. Samoobslužný automat pracuje s hotovosťou. Viete platiť mincami rôznych hodnôt alebo bankovkami.
Ponúka možnosti kopírovania, tlače z USB a skenovanie. Formát je obmedzený iba na A4 a to buď v čiernobielom alebo farebnom prevedení. K dispozícií je knižnica s materiálmi ako napríklad prihláška pre IKMG, Učebňu, posilňovňu Herkules&Diana a mnoho iného.
Veríme, že sa vám nová služba bude páčiť a bude pre vás užitočná. V prípade veľkého záujmu budeme premýšľať nad možnosťami rozšírenia do budúcnosti.
Váš Internet Klub Mladá Garda a Študentský cech Strojárov.

Začali sme s nákupmi v známom Parndorfe, kde sme strávili približne 3 hodiny. Nasledoval presun do druhého nákupného centra, neďaleko Viedne, známeho pod názvom G3. Rozchod bol na dve hodiny a po presune do centra Viedne nasledovali vianočné trhy, kde sme poriadne vymrzli pri výbornom punči.
Ďakujeme všetkým zúčastneným a veríme, že sa vám páčilo a o rok sa vidíme znova
Štvrtok Dec 2014 23:49

Organizátori veľmi pekne ďakujú všetkým hosťom za účasť a veria, že sa im tohtoročná Beánia Strojárov páčila a všetkých vás radi privítajú opäť o rok.
Fotky zo sály už kompletné! Ateliér v priebehu najbližšieho týždňa.
foto sála: Veronika Budzáková Photography
foto ateliér: Miloš Obert Photography
Sobota Nov 2014 10:49